Najlepsze książki rodzicielskie.

Niezależnie od tego, czy jesteś w okopach nauki korzystania z nocnika, próbujesz nauczyć swoje dzieci empatii, czy potrzebujesz magicznej formuły, aby współpracować ze swoim byłym, jedno jest pewne: Chcesz odpowiedzi.

Przy przytłaczającej ilości informacji w Internecie i mnóstwie książek dla rodziców, które znajdują się na Amazon, prawie niemożliwe jest przeszukanie internetowych półek w celu znalezienia potrzebnej pomocy.

Od ogólnych porad dla rodziców po rozwiązywanie konkretnych problemów – oto najlepsze książki dla rodziców, które pomogą Ci poruszać się w wielu problemach rodzicielskich, z którymi się borykasz.

The Explosive Child: A New Approach for Understanding and Parenting Easily Frustrated, Chronically Inflexible Children

Ross W. Greene, Ph.D.

Czy czujesz, że Twoje dziecko wymknęło się spod kontroli? Czy Twoje dziecko często reaguje na problemy płaczem, krzykiem, przeklinaniem, biciem itp.? Jeśli próbowałeś już wszystkiego i nic nie działa, zdobądź tę książkę.

Ta pełna współczucia, przemyślana i praktyczna książka da ci mapę drogową potrzebną do rozproszenia tych destrukcyjnych zachowań w danej chwili i zapobieżenia ich wystąpieniu w przyszłości.

Dr Greene pomoże ci zrozumieć, dlaczego tradycyjne metody kar i nagród dla rodziców nie działają w przypadku wybuchowych dzieci i co należy zrobić zamiast tego.

Live Love Now

Rachel Macy Stafford
W książce Live Love Now autorka bestsellerów New York Times, Rachel Macy Stafford, stawia czoła największym wyzwaniom dzisiejszych dzieci i wyposaża dorosłych w zaangażowanie ich w ludzkość i serce, współczucie i uczciwość, aby odkryć głębokie, życiodajne połączenie, za którym wszyscy tęsknią.

Czego młodzi ludzie potrzebują teraz bardziej niż kiedykolwiek? Dorośli, którzy mówią prawdę, a nie nadzorują zadania. Osoby zachęcające, a nie egzekwujące. Przewodnicy, a nie pół-słuchacze. Dobra wiadomość jest taka, że jeszcze nie jest za późno! Bez względu na to, co wydarzyło się w przeszłości, możesz pomóc swoim ukochanym dzieciom stawić czoła największym współczesnym stresorom, w tym presji akademickiej, oczekiwaniom rodziców, technoferencji, braku celu, izolacji i samotności.

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, wychowawcą, starszym rodzeństwem, trenerem, czy kimkolwiek w roli przywódcy młodych ludzi, Rachel Macy Stafford pomoże Ci osiągnąć cel, jakim jest wychowanie młodych ludzi, aby stali się odpornymi, współczującymi i zdolnymi dorosłymi.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*